patrimex

Zadzwoń do nas: 24 389 41 83

Bramy garażowe

Szanowni Państwo w naszej ofercie posiadamy:
  • Bramy garażowe firmy Legbud Gargula
  • Bramy wjazdowe – przesuwane w ogrodzeniach

 
  • Bramy uchylne GARSTA produkowane przez firmę LEGBUD GARGULA są jednym z najlepszych rozwiązań w swojej klasie dostępnych na rynku. Stanowią doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z aktualnie panującymi trendami rynkowymi. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat.
  • Bramy segmentowe idealne rozwiązanie do ogrzewanych garaży. Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia międzysegmentowe. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.
  • Bramy roletowe LEGBUD GARGULA to produkty łączące wyrafinowaną technologię i wygodę.Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu.
  • Bramy garażowe rozwierne to tradycyjne zamknięci otworu wjazdowego garażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Brama wykonana jest w konstrukcji  z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, natomiast poszycie wykonane jest z blachy stalowej powlekanej w dowolnym kolorze z palety RAL dostępnej w ofercie. W bramach dwuskrzydłowych firmy LEGBUD GARGULA istnieje możliwość stosowania szeregu opcji dodatkowych, dzięki którym każdą brame można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta
W naszej ofercie posiadamy bramy:

Jesteś naszym : 261883 gościem
PATRIMEX 2012 wszelkie prawa zastrzeżone.